Social Pot (2.3.2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: view
ta: நோக்குக

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது
