Social PWA (2.0.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
