Social PWA (2.0.6) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Enable
oc: Activar

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Display
oc: Afichatge

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Browser
oc: Navigador
