Social PWA (2.1.8) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Enable
cs: Zapnout

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Display
cs: Zobrazit

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Portrait
cs: Na výšku

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: The path '%path' has to start with a slash.
cs: Cesta '%path' musí začínat lomítkem.
