Social PWA (2.1.9) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Enable
mr: समर्थ

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Display
mr: दाखवा
