Social PWA (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Enable
vi: Bật

en: Message
vi: Thông điệp

en: Name
vi: Tên

en: Background Color
vi: Màu nền

en: Display
vi: Hiển thị

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Browser
vi: Trình duyệt

en: Landscape
vi: Ngang

en: Portrait
vi: Dọc

en: Fullscreen
vi: Toàn màn hình
