Social PWA (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Message
ta: செய்தி

en: Name
ta: பெயர்

en: Display
ta: காட்சி

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Browser
ta: உலவி
