Social PWA (8.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Title
da: Titel

en: Enable
da: Aktivér

en: Message
da: Meddelelse

en: Name
da: Navn

en: Background Color
da: Baggrundsfarve

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Landscape
da: Landskab

en: Portrait
da: Portræt

en: Fullscreen
da: Fuldskærm

en: The path '%path' has to start with a slash.
da: Stien '%path' skal starte med en skråstreg.
