Social PWA (8.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Title
pt: Título

en: Enable
pt: Habilitar

en: Message
pt: Mensagem

en: Name
pt: Nome

en: Background Color
pt: Cor de fundo

en: Display
pt: Exibição

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Browser
pt: Navegador

en: Orientation
pt: Orientação

en: Landscape
pt: Paisagem

en: Portrait
pt: Retrato

en: Fullscreen
pt: Tela Cheia

en: The path '%path' has to start with a slash.
pt: O caminho '%path' deve iniciar com uma barra.
