Social Search Autocomplete (1.2.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Type
az: Növ

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Node type
az: Nod tipi

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Node title
az: Node başlığı

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Apply
az: Yerinə yetir
