Social Search Autocomplete (1.2.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Type
cy: Math

en: Reset
cy: Ailosod

en: Node type
cy: Math o nod

en: User
cy: Defnyddiwr

en: All
cy: I gyd

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio
