Social Search Autocomplete (1.2.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Node type
el: Τύπος κόμβου

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Asc
el: Αύξ
