Social Search Autocomplete (1.2.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Type
et: Liik

en: Reset
et: Tühista

en: Node type
et: Postituse liik

en: User
et: Kasutaja

en: All
et: Kõik

en: Event type
et: Sündmuse tüüp

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Apply
et: Rakenda

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: REST export
et: REST eksport
