Social Search Autocomplete (1.2.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Node type
gl: Tipo de nodo

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Node title
gl: Título do nodo.

en: User name
gl: Nome de usuario

en: Apply
gl: Aplicar

en: Group type
gl: Tipo de grupo
