Social Search Autocomplete (1.2.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Reset
ja: リセット

en: Node type
ja: ノードタイプ

en: User
ja: ユーザー

en: All
ja: すべて

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Node title
ja: ノードタイトル

en: User name
ja: ユーザー名

en: Apply
ja: 適用

en: Group title
ja: グループのタイトル

en: Group type
ja: グループタイプ

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: REST export
ja: REST エクスポート
