Social Search Autocomplete (1.2.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Reset
jv: Baléknā

en: Node type
jv: Tipe node

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Asc
jv: Urut Maju
