Social Search Autocomplete (1.2.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
