Social Search Autocomplete (1.2.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Reset
pl: Resetuj

en: Node type
pl: Typ zawartości

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Node title
pl: Tytuł zawartości

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Group title
pl: Tytuł grupy

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Group type
pl: Typ grupy

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: REST export
pl: Eksport REST
