Social Search Autocomplete (1.2.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: User name
ps: کارن نوم

en: Apply
ps: تطبيقول
