Social Search Autocomplete (1.2.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Node type
cs: Typ uzlu

en: User
cs: Uživatel

en: All
cs: Vše

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Apply
cs: Použít

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
