Social Search Autocomplete (1.2.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Reset
eu: Garbitu

en: Node type
eu: Nodo mota

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Node title
eu: Nodoaren izenburua

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: Apply
eu: Ezarri

en: Group title
eu: Talde izena

en: Asc
eu: Goraka
