Social Search Autocomplete (1.2.1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Type
ht: Tip

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
