Social Search Autocomplete (1.2.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Reset
is: Endursetja

en: Node type
is: Efnistegund

en: User
is: Notandi

en: All
is: Allt

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja
