Social Search Autocomplete (1.2.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: User name
lt: Nario vardas

en: Apply
lt: Pritaikyti
