Social Search Autocomplete (1.2.1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Reset
it: Ripristina

en: Node type
it: Tipo di contenuto

en: User
it: Utente

en: All
it: Tutti

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Node title
it: Titolo nodo

en: User name
it: Nome utente

en: Apply
it: Applica

en: Group type
it: Tipi di gruppo

en: Master
it: Principale

en: REST export
it: Esportazione REST
