Social Search Autocomplete (1.2.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Node type
mr: धाग्याचा प्रकार

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
