Social Search Autocomplete (2.0.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Node type
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་རིགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: All
bo: ཡོངས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Node title
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཁ་བྱང

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
