Social Search Autocomplete (2.0.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Node type
bs: Tip noda

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: User name
bs: Korisničko ime

en: Apply
bs: Primjeni
