Social Search Autocomplete (2.0.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Node type
ca: Tipus de node

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Event type
ca: Tipus d'event

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Node title
ca: Títol del node

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Apply
ca: Aplica

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Group type
ca: Tipus d'agrupament

en: Master
ca: Mestre

en: REST export
ca: Exportació REST
