Social Search Autocomplete (2.0.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Reset
eo: Restarigu

en: User
eo: Uzanto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Asc
eo: kreske
