Social Search Autocomplete (2.0.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Node type
hi: नोड प्रकार

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: All
hi: सभी

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Node title
hi: नोड शीर्षक

en: User name
hi: उपयोगकर्ता नाम

en: Apply
hi: लागू करें
