Social Search Autocomplete (2.0.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Node type
hu: Tartalomtípus

en: User
hu: Felhasználó

en: All
hu: Mind

en: Event type
hu: Eseménytípus

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Node title
hu: Tartalom címe

en: User name
hu: Felhasználónév

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Group title
hu: Csoport cím

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Group type
hu: Csoporttípus

en: Social
hu: Közösségi

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
