Social Search Autocomplete (2.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: User name
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
