Social Search Autocomplete (2.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Node type
my: Node အမျိုးအစား

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Group type
my: အုပ်စုအမျိုးအစား
