Social Search Autocomplete (2.0.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Reset
ro: Resetează

en: Node type
ro: Tip nod

en: User
ro: Utilizator

en: All
ro: Toate

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Node title
ro: Titlu nod

en: User name
ro: Nume utilizator

en: Apply
ro: Aplică

en: Group type
ro: Tipul de grup

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: REST export
ro: Export REST
