Social Search Autocomplete (2.0.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Node type
vi: Kiểu node

en: User
vi: Người dùng

en: All
vi: Tất cả

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Node title
vi: Tiêu đề node

en: User name
vi: Tên người dùng

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
