Social Share (8.x-2.0-beta6) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Title
de: Titel

en: Description
de: Beschreibung

en: Default
de: Standard

en: Other
de: Weitere

en: Caption
de: Beschriftung

en: Social media
de: Social Media

en: Text value
de: Textwert

en: Shared URL
de: Geteilte URL

en: Content entity
de: Inhaltliche Einheit

en: Social share link
de: Links zum Teilen in sozialen Netzwerken
