Social Share (8.x-2.0-beta6) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Other
et: Muu

en: Caption
et: Pealkiri

en: Text value
et: Tekstiline väärtus
