Social Share (8.x-2.0-beta6) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Description
it: Descrizione

en: Default
it: Predefinito

en: Other
it: Altro

en: Caption
it: Didascalia

en: Text value
it: Valore testuale
