Social Share (8.x-2.0-beta6) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್
