Social Share (8.x-2.0-beta7) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: Default
be: Прадвызначана

en: Other
be: Іншыя

en: Caption
be: Загаловак

en: Text value
be: Тэкставае значэнне
