Social Share (8.x-2.0-beta7) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Other
el: Άλλο

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Text value
el: Τιμή κειμένου
