Social Share (8.x-2.0-beta7) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Other
eu: Bestea

en: Text value
eu: Testu balioa
