Social Share (8.x-2.0-beta7) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Default
gl: Predeterminado

en: Other
gl: Outro

en: Caption
gl: Lenda
