Social Share (8.x-2.0-beta7) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Default
ja: デフォルト

en: Other
ja: その他

en: Caption
ja: キャプション

en: Text value
ja: テキスト値
