Social Share (8.x-2.0-beta7) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Other
lt: Kiti

en: Caption
lt: Antraštė
