Social Share (8.x-2.0-beta7) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Default
pl: Domyślny

en: Other
pl: Inne

en: Caption
pl: Podpis

en: Text value
pl: Wartość tekstowa
