Social Share (8.x-2.0-beta7) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Title
pt: Título

en: Description
pt: Descrição

en: Default
pt: Padrão

en: Other
pt: Outros

en: Caption
pt: Legenda

en: Text value
pt: Valor de texto

en: Content entity
pt: Entidade de conteúdo
