Social Share (8.x-2.0-beta7) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Default
ru: По умолчанию

en: Other
ru: Другое

en: Caption
ru: Подпись

en: Text value
ru: Текстовое значение
