Social Share (8.x-2.0-beta7) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Other
ta: மற்றவை

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Text value
ta: உரை மதி்பபு
